Photoshop Efektleri

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Arkadalar Toplamda 120 adet olan efektlerden bilginiz olmas amacyla 8 tanesinin resimlerini ekledim.

e7hy.jpg

KULLANIMI: Adobe Photoshop proramnda atnz resmin bir st katmanna bu efektlrden istediinizi koyuyorsunuz firma ismi olan katman (Gz) kapatyorsunuz. o kadar

Toplam dosya boyutu: 754 mb tr.

Скачать файл photoshop efektler.part1.rar. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.net
Скачать файл photoshop efektler.part2.rar. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.net
Скачать файл photoshop efektler.part3.rar. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.net

0h7w.jpg

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hayırlı akşamlar,,,kullandığınız bayan resim efekti islami siteye uygun olmadığından kaldırdım...

Başka resimlerle örnek veriniz emeklerine teşekkür ederim....

MURATS44

Özel Üye
Konu ve ekler için teşekkürler ama resimlere biraz daha dikkat lütfen. Anlayışınız için teşekkürler. Rica etsek konuyu editler misiniz? :) glü

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Hayırlı akşamlar,,,kullandığınız bayan resim efekti islami siteye uygun olmadığından kaldırdım...

Başka resimlerle örnek veriniz emeklerine teşekkür ederim....

Düzeltme için Teşekkür ederim.
Bir anlık dalgınlığıma geldi bundan sonra daha hassas olacağım.Kusuruma bakmayın.

MURATS44

Özel Üye
Estağfirullah. Önemli değil. Böyle çok daha güzel oldu. Daha şirin oldu :) Ellerinize sağlık.

Üst Alt