Cin Kabileleri

BULUT

Aktif Üyemiz
Yönetici
Cin Kabileleri

Cin Kabileleri
Cin Kabileleri
Dasim:
Dasim - Bizim Bildiğimiz Şeytandır. Şeytan bir cindir bildiğiniz gibi. Buda bir Şeytan yani Cindir. Hani anne babalarımız küçük iken öğretir ya, "Oğlum Besmele ile ye, Bak Şeytan gelecek" işte kastettiği şeytan "Dasimler"dir. İnsan besmelesiz yerse, içerse evin bereketini kaçırır oda insan ile birlikte yer. Özellikleri, Evde Besmele ile yenmesse insan ile birlikte yer, bolluğu alır, bereketi alır, insanı rahatsız eder. Böyle durumlarda Dasim Kabilesinin musallat olduğunu bilmelisiniz.

Ammar:
Ammar - İnsan ile yaşarlar. Özellikleri, İnsandan nefret ederler. Besmelesiz yemeği insan ile Dasimler gibi birlikte yerler. Cin buluşması gibi. Eğer bir kişi cinlere (onlara) küfür ederse, pek çok ilgilenirse, insana ziyan verirler, rahatsız ederler. Bir nevi ruh gibiler. İnsanı uyurken, çocuğu varsa filan rahatsız ederler. Çocuk garip bir yöne bakıp ağlıyorsa, Ammar kabilesinden bir cin onunda eğleniyordur. (Ve ya gülüyor ise).

Hanzap:
Namazda vesvese aldığınız, acaba 2-ci rekatı kıldım mı? Dediğiniz oldu mu, o zaman Hanzap kabilesi sizin ile eğleniyordur.. İnsanı münafık eder... Müslümanı Ateist eden bir Cindir..

Lietli:
Dişi Cinlerdir. Özellikleri, Gerçekten insanı deli edecek vesveseler ile saldırır, yani yetenekli cinlerdir. İnsana güzel bir ciltte gözükürler. Tembelleştirirler.

Amir:
Orman ve sakin yerlerde bulunur bu cinler. İslamın zerre şartını yerine getirmezler, istedikleri gibi yaşarlar. Özellikleri, aşırı Dindarlara Musallat Olurlar.

Afarid:
Evet Geldik İfritlere. Oldukça, her yönden güçlü cinlerdir. Özellikleri, Bu cini yanınıza davet etmek istemezsiniz, ha eğer ederseniz sonuçlarına katlanırsınız... Sizi kendi kulu haline çeviririr...

İfrit:
Evet, cinlerin en güçlü tiplerinden, her kesin tanıdığını iddia ettiğim bir cindir İfrit. Özellikleri, Bu Cinler insanı baştan çıkarır, musallat olur heryeri alır. İnsanı deli eder. İnsana vesvese vererek cinselliğe iter ve zina işmelesini sağlar, onları güçlü KILAN TEMEL KAVRAMDIR!! En en tehlikeli cinlerdir. Cinler arasında İfritlerden tehlikelisi yoktur. İnsana ölümcül hastalık bile getirir. Hatta öldürür.. Eğer böyle olsa her cin insanı öldürür, bunun için İfritler kimseyi öldüremez. Bazı kabileler öldürür ama.. İfritler insanlardan en çok Abidlerdende üstün olan Alimlerden nefret ederler. İnsanların çok olduğu yere gelmezler. İnsan cildine girmezler ve, son yıllarda kimseye musallat olmadıkları biliniyor.

Betr:
Özellikleri, İnsanı sinir hastası yapar. Bu cinler İblise hizmet ederler. Her şey İblis İçin!!

Gul:
Vahşi, Hayvan gibi, merhamet etmeyen cinlerdir. İstedikleri bölgelerde yaşarlar. Özellikleri, Rivayete göre nereye gitseler o yerde kötü olaylar olur, ABARTMIYORUM BIÇAK BİLE YAĞAR!! Çok korkunç, deli edici ciltleri vardır. Onlara Gul-i Beyabani, yani Gulyabani denmektedir.

Demonlar:
(Şeytan-Şeytanlar) - Şeytan bir cindir. Bunlarda bir Şeytan ırkıdır. Demonlar Satanizm gibi inançların Tanrılarıdır... Onu çağırırsanız gelir, yani gelir adam gibi gelir, Cin gibi Mütevazi bir Şeytandır. Ama onun dediklerini dinlemesseniz.... Savaş başlamıştır.. En büyük güçleri, Komutan gibidirler. Farklı cilt ve ses değiştire bilirler. Bununlada size her dediklerini yaptırırlar. Siz onların kulu olursunuz onlar sizin değil..

Zuzula Kabilesi:
En tehlikeli kabiledir. Özellikleri, çok büyük felaket ve müsibetlere yol açarlar. Bunları çağırmak pek kolay değildir. Tanzanyada yaşarlar. Günümüzde hala orada yaşamlarını devam ettirmektedirler.

Böyle böyle, bir çok kabile mevcuttur.

Cinlerden kurtulmanın yolu ise Rukye Duasıdır..
 
Üst Alt