Pazartesi kendini savunur!

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Sizde cumayı cumartesi farzedin bir günden nolcak haaahaaa

Her haftasonunu tatil yaparak, dinlenerek veya eğlenerek geçirmiş olan bir çalışanın, beş günlük çalışma süresi yerine iki günlük tatil süresine alışmasından ileri gelen sıkıntılar her bu şekilde çalışanda var adminim . yine pazartesi, yine erken kalk, işe git, cumadan kalan işler, evraklar, dosyalar, şef vırvırı,dırdırı vs derken cumayı iple çekiyorum,Vuslat Adminim maalsef cuamayı cumartesi farz etmek çok zor benim için...allah sıhhatli işler ve sağlıklı uzun ömürler versin saygılarımla

MURATS44

Özel Üye
Her haftasonunu tatil yaparak, dinlenerek veya eğlenerek geçirmiş olan bir çalışanın, beş günlük çalışma süresi yerine iki günlük tatil süresine alışmasından ileri gelen sıkıntılar her bu şekilde çalışanda var adminim . yine pazartesi, yine erken kalk, işe git, cumadan kalan işler, evraklar, dosyalar, şef vırvırı,dırdırı vs derken cumayı iple çekiyorum,Vuslat Adminim maalsef cuamayı cumartesi farz etmek çok zor benim için...allah sıhhatli işler ve sağlıklı uzun ömürler versin saygılarımla

Doğru diyorsunuz Tahkar Adminim. aynende öyle. Sadece iş dünyasında değil öğrencilik hayatında da bunun aynısı yaşanıyor. 5 gün boyunca okul ,ders derken 2 gün tatilden sonra pazartesi okula gitmek aşırı zor gelirdi. Cuma günleri okunan istiklal marşından hemen sonra okuldan ilk çıkan olmak için yarışırdık. Ertesi gün tatil :) Sonraki gün de tatil. Bitmez gibi görünen kocaman 2 gün. ama su gibi akıp giderdi. sonrası yine pazartesi sendromu :) Yarın yine okul var yaaaaaaa.........
Pazar günleri de voltron seyretmeden evden çıkmazdık.... :)

Üst Alt